Ultradźwięki i JonoforezaGabinet Kosmetyki Nowoczesnej

Ultradźwięki to nowoczesna technologia oparta na zastosowaniu fali akustycznej do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry oraz spowalniających proces starzenia. Ultradźwięki pozwalają na relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych. Ciepło wytworzone podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy oraz metabolizm i regenerację komórek.

Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji używanych do zabiegu.

Peeling kawitacyjny

Jest jedną z zaawansowanych technologii oczyszczania skóry twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki urządzeniu, które wytwarza wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości następuje szybkie, głębokie i bezbolesne oczyszczenie ujść gruczołów łojowych oraz złuszczone zostają obumarłe komórki naskórka. Następuje również głębokie nawilżenie i dotlenienie skóry.

Sonoforeza

Jest to sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych. Ciepło wytworzone poprzez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzonym substancjom leczniczym działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, dojrzałą, wrażliwą, złuszczającą się, niedotlenioną i wiotką, poszarzałą, zmęczoną. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie oraz odżywienie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

Wykorzystanie ultradźwięków jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jonoforeza

Metoda polegająca na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola magnetycznego. Do zabiegów użyte są tylko specjalne substancje związków chemicznych, które ulegają rozpadowi na jony. Jony wprowadzane do skóry metodą jonoforezy gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone głębiej za pośrednictwem sieci naczyń krwionośnych oraz poprzez ujścia gruczołów potowych. Zastosowanie jonoforezy powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegu, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi prądu na tkanki.


oferta
top