O mnieGabinet Kosmetyki Nowoczesnej

Mam to szczęście, że moja praca to moja pasja. Mój rozwój zawodowy i osobisty nie byłby możliwy, gdyby nie moja wspaniała rodzina, która mnie wspiera i motywuje. Miłość, która dodaje skrzydeł w każdej sferze życia, dała również początek stworzeniu własnego gabinetu kosmetycznego, którego właścicielem jestem nieprzerwanie od 2007 roku.

Z kosmetyką jednak związana jestem już od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w najlepszych salonach piękności, a także współpracując z firmami kosmetycznymi i instytucjami szkoleniowymi jako szkoleniowiec i instruktor.

Oprócz pracy w gabinecie od ponad 15 lat jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych w szkołach policealnych. Jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie w zawodzie technik usług kosmetycznych. Posiadam tytuł MISTRZA w zakresie kosmetyki.

Całe moje życie zawodowe poświęcam na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Od 5 lat z powodzeniem prowadzę firmę szkoleniową Academy of Style and Beauty, której oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i od lat związanych z branżą.

Zapraszam

mgr Edyta Trzcińska


oferta
top