BlogGabinet Kosmetyki Nowoczesnej

Sylwestrowe stylizacje oraz makijaż na 2018/2019

Przełom roku to tradycyjnie już czas hucznych imprez, karnawałowych zabaw i tańców do białego rana. Jakie sylwestrowe stylizacje będą cieszyć się w nadchodzących miesiącach największym powodzeniem? Które propozycje makijażowe będą najlepiej wpisywać się w światowe trendy? Przed Wami krótki przegląd najciekawszych propozycji. Zaczynamy!

Więcej

Jakie zabiegi warto wykonać w okresie jesienno-zimowym?

Okres jesienno-zimowy to taki, w którym zmęczona po lecie cera potrzebuje wypoczynku i regeneracji. Przesuszona ostrym słońcem i kąpielami w słonym morzu skóra wymaga odpowiedniego nawilżenia. Jakie zabiegi warto wykonać w okresie jesienno-zimowym?

Więcej

Głębokie złuszczanie naskórka – dlaczego warto przeprowadzić ten zabieg raz na jakiś czas?

Właściwa pielęgnacja skóry, składająca się z oczyszczania, nawilżania i odżywiania wpływa na zachowanie jej elastyczności, jędrności i zdrowego wyglądu. Jakie korzyści płyną z poddawania się zabiegowi głębokiego złuszczania naskórka?

Więcej

Domowe sposoby na walkę z trądzikiem?

Każdy z nas w okresie dojrzewania miał problemy z trądzikiem. Najczęściej wszelkie zmiany skórne kończą się wraz z zakończeniem okresu dojrzewania, jednak często trwają one znacznie dłużej. Problem trądziku dotyczy nawet dorosłych.

Więcej

Jak zabezpieczyć skórę w okresie letnim przed słońcem i innymi czynnikami?

Lato, choć pozwala na zażywanie przyjemności na świeżym powietrzu, ma swoje minusy. Są one szczególnie odczuwane przez skórę, która odsłaniana jest znacznie bardziej, niż w czasie innych pór roku i tym samym jest narażona na niekorzystne czynniki, głównie na promieniowanie słoneczne.

Więcej

Microblading - jakie korzyści z tego zabiegu płyną i dla kogo są

Prawie wszystkie kobiety spędzają określony czas przed lustrem, by wykonać makijaż. Jedne panie potrzebują go więcej, a drugie mniej. Mimo tego, każda byłaby zadowolona, gdyby mogła trochę go zaoszczędzić.

Więcej

Plusy i minusy wosków do depilacji

Istnieje kilka sposobów depilacji niechcianego owłosienia. Jeżeli nie rozważasz depilacji laserowej, skutecznej, choć drogiej, możesz sprawdzić działanie depilacji woskiem. Można ją stosować niemal na każdym miejscu ciała, do depilacji: nóg, rąk, okolic bikini, usuwania wąsika.

Więcej

Kosmetyka - jakie zabiegi są polecane po zimie?

Zima to bez wątpienia najcięższy okres dla naszej skóry, dlatego często zdarza się, że mimo właściwej pielęgnacji i tak będzie ona wymagała regeneracji wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Warto dobrze się do tego przyłożyć, aby zyskała dobrą kondycję przed kolejnym trudnym okresem, czyli latem.

Więcej

Mikrodermabrazja diamentowa dla mężczyzn

Współczesny mężczyzna to przede wszystkim zadbany mężczyzna. Czasy kiedy omijali oni salony piękności definitywnie minęły bezpowrotnie. Coraz więcej panów dbających o swoje ciało decyduje się na zabiegi kosmetyczne - zaczynając od twarzy, a kończąc na zadbanych stopach. Bardzo wiele salonów oferuje szereg usług kosmetycznych przeznaczonych tylko dla mężczyzn, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Więcej

Przedłużanie rzęs

W ostatnich latach przedłużanie rzęs stało się niezwykle modne i popularne. Nie ma co się dziwić, ponieważ zabieg ten niesie ze sobą mnóstwo zalet. Jedną z nich jest niewątpliwie trwałość. Tusz do rzęs czy zalotka dają nam niestety krótkoterminowy jednodniowy efekt. Za to przedłużonymi rzęsami możemy cieszyć się od 3 do nawet 4 tygodni. Inną zaletą przedłużania rzęs jest wygoda oraz oszczędność czasu.

Więcej


oferta
top